Vegan Mission

Dedykacja dla ciała, ducha i umysłu

O nas

Mówią na nas JoKo i Vi.

Vegan Mission jest stroną dla wszystkich, którzy czują potęgę życia jaką w sobie nosimy, ale i dla tych, którzy dopiero zaczynają ją odkrywać lub odkryją.. Nagle okazuje że nie ma rzeczy niemożliwych i że źródłem siły (każdej) i wytrzymałości (każdej) nie jest mięso ani nic co z niego pochodzi od zwierzęcia. Jego miejscem powinno być jego naturalne środowisko, ale w dzisiejszych czasach nikt z nas by się z nim na miejsce, w którym rzeczywiście żyje nie zamienił.

Jesteśmy wegankami i mamami – Vi 5 letniej Poli, JoKo prawie 4 letniego Ksawcia.

Kochamy życie w każdej formie, uwielbiamy fotografować, tańczyć, czytać i pisać, ale od jakiegoś czasu przede wszystkim kochamy biegać i zdrowo żyć.

JoKo: Duże wrażenie wywarła na mnie Clarissa Pinkola Estes i jej książką „Biegnąca z wilkami”. Podziwiam (i czytam) wszystko co wypłynie spod pióra rewelacyjnej Katarzyny Miller, Wojciecha Eichelbergera (szczególnie to co dotyczy dzieci) i Tomasza Jastruna. Szczególnie interesuję się terapią bioenergetyczną Lowena oraz nurtem psychologicznym Berta Hellingera o czym zapewne nie raz wspomnę na łamach Vegan Mission.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s